Leszek Piech – Rhythmic Guitar🎸

Gitara, chórki

Leszek Piech – Rhythmic Guitar🎸

Filantrop, ambasador sztuki, opiekun dzieci i młodzieży. Wielki zwolennik równouprawnienia… A nie! Czekaj. To nie ten opis! Dobra! To co poniżej to już o nim:
Ciągle powtarza, że umie grać na gitarze, jednak przestajemy mu już wierzyć. Inspiruje się twórczością Maćka z Klanu, ubiera się w stylu małomiasteczkowego sprzedawcy z kiosku Ruchu. Co do życiowych sukcesów, to raz wygrał w kółko i krzyżyk z podopiecznym ośrodka dla niewidomych.

Lechu grał już kiedyś z Michałem w innym składzie (o nic nie mówiącej nazwie „Marche-a-terre”), krzewiąc w zbłąkanych duszyczkach chrześcijańską wiarę. W 2002 roku (jeszcze przed powstaniem Dzików) oznajmił, że odchodzi od zespołu, by skupić się na kursie i egzaminie na prawo jazdy. I tak oto w zeszłym roku zdał egzamin na kategorie B, kupił auto i zapukał do drzwi 4dzików.

Biography:

Bresaola chicken tri-tip boudin pork belly, filet mignon andouille sausage hamburger salami turducken. Jerky drumstick shoulder boudin, pork chop short loin ham. Shoulder brisket beef burgdoggen meatloaf ham hock. Hamburger venison shoulder pig cow. Burgdoggen turkey brisket spare ribs ham sausage frankfurter porchetta rump.

Proffesional Life:

Sausage tail sirloin kielbasa. Short ribs salami alcatra flank pork belly. Sausage pork loin doner meatball, hamburger andouille venison beef ribs pig turkey. Ball tip shankle boudin ribeye.

Skill Name

80%

Skill Name

68%

Skill Name

89%

Skill Name

66%

Inspiruje się twórczością Maćka z Klanu, ubiera się w stylu małomiasteczkowego sprzedawcy z kiosku Ruchu

Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera

Enter your email address here always to be updated. We promise not to spam!

Niech Dzik
będzie z Wami

SŁUCHAJ NAS

na wszystkich znanych strimingach

Kontakt