Michał ‚Bendix’ Bedner – Voice / Frontman 🎙️

Wokalista

Michał ‚Bendix’ Bedner – Voice / Frontman😎

Nauczył się jeździć na rowerze w wieku 2 lat. Śpiewać uczy się do tej pory.
Legendy mówią, że w 4Dzikach pojawił się razem z podróżującym do Gniezna Ottonem III. Ubiera się w stylu Gangnam, a że darcie ryja urodzie nie sprzyja, nie jest najurodziwszą częścią 4Dzików.

Podpora, fundament, kamień węgielny 4dzików.

Śpiewu uczyli go buddyjscy mnisi w klasztorze Shaolin, niestety korespondencyjnie.
Historia Michała w 4Dzikach sięga 2003 roku, bo wtedy powstał pierwszy skład zespołu. W tamtym czasie jarał szlugi, pił browary i jeździł Polonezem Caro w gazie. Teraz pali światło w lodówce jak chce napić się sojowego jogurtu, na gaz ma jedynie dwufunkcyjny piec. Choć na codzień jest grzeczny jak zawodowy przedstawiciel Avona to w jego duszy wciąż płonie ogień 4dzików…

Biography:

Bresaola chicken tri-tip boudin pork belly, filet mignon andouille sausage hamburger salami turducken. Jerky drumstick shoulder boudin, pork chop short loin ham. Shoulder brisket beef burgdoggen meatloaf ham hock. Hamburger venison shoulder pig cow. Burgdoggen turkey brisket spare ribs ham sausage frankfurter porchetta rump.

Proffesional Life:

Sausage tail sirloin kielbasa. Short ribs salami alcatra flank pork belly. Sausage pork loin doner meatball, hamburger andouille venison beef ribs pig turkey. Ball tip shankle boudin ribeye.

Skill Name

80%

Skill Name

68%

Skill Name

89%

Skill Name

66%

Śpiewu uczyli go buddyjscy mnisi w klasztorze Shaolin, niestety korespondencyjnie.

Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera

Enter your email address here always to be updated. We promise not to spam!

Niech Dzik
będzie z Wami

SŁUCHAJ NAS

na wszystkich znanych strimingach

Kontakt