Bartosz ‚Wata’ Macikowski – Solo guitar 🎸

Gitara solowa

Bartosz ‚Wata’ Macikowski – Solo guitar

Gdy był mały to znalazłem go w ogródku… Żart. Gdy był mały podkradał mamie szminkę i w ukryciu malował sobie usta. Teraz już otwarcie kupuje sobie kosmetyki w Rossmanie. Na gitarze uczył się grać z poradnika dla działkowców i przez pierwsze kilka lat trzymał ją jak szpadel. Ubiera się jak pracownik prosektorium, a jego ulubione zespoły to Just Five i Stachursky.
Watę przygarnęliśmy do Dzików z ochronki dla dzieci gruźlicowych. Bartek prywatnie jest farmaceutą, i jak sam o sobie mówi, kręci takie czopki, że palce lizać. W muzyce inspiracji szuka u takich sław jak: DJ Koks, Wanda i Banda oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Pasikurowic.

Biography:

Bresaola chicken tri-tip boudin pork belly, filet mignon andouille sausage hamburger salami turducken. Jerky drumstick shoulder boudin, pork chop short loin ham. Shoulder brisket beef burgdoggen meatloaf ham hock. Hamburger venison shoulder pig cow. Burgdoggen turkey brisket spare ribs ham sausage frankfurter porchetta rump.

Proffesional Life:

Sausage tail sirloin kielbasa. Short ribs salami alcatra flank pork belly. Sausage pork loin doner meatball, hamburger andouille venison beef ribs pig turkey. Ball tip shankle boudin ribeye.

Skill Name

80%

Skill Name

68%

Skill Name

89%

Skill Name

66%

Ubiera się jak pracownik prosektorium, a jego ulubione zespoły to Just Five i Stachursky.

Bądź na bieżąco
Zapisz się do newslettera

Enter your email address here always to be updated. We promise not to spam!

Niech Dzik
będzie z Wami

SŁUCHAJ NAS

na wszystkich znanych strimingach

Kontakt