Pakie EP Ku Chwale Dziczyzny

Dołącz do grona #DZIKUSÓW, wspomóż zespół 4dziki i zdobądź długo wyczekiwaną EPkę!

Bez Was nie ma nas! 4dziki to WY!

2022 r. = ZAGRANE 23 KONCERTY, 3 FESTIWALE +4000 ZADOWOLONYCH #DZIKUSÓW!

opisbg

Ku Chwale Dziczyzny

 UWAGA: możecie nas w końcu wedle uznania wspierać finansowo! Jak nietrudno się domyślić, życie muzyka łatwym nie jest: ceny paliwa idą w górę, utrzymanie sali prób drożeje, lodówka w niej ciągle się opróżnia z browarów plus stałe wydatki jak ciągłe zaopatrywanie się w fajerwerki, piłki plażowe, gaz do bazooki na scenę...a na horyzoncie zawsze wiszą większe tematy takie jak choćby nagranie klipu! Nieraz w rozmowach po koncertach pytaliście nas o różne aspekty naszej działalności i te tematy często się przewijały. Od teraz z Waszą pomocą nasze życie może stać się nieco łatwiejsze a my za każde wsparcie będziemy Wam DZIKO wdzięczni!

Jak to możecie zrobić:

1. możecie kupić nasze nasze rzeczy z serii :Ku Chwale Dziczyzny w sugerowanej cenie lub wybrać inną dostępną a nawet możecie zaproponować własną - to zależy tylko i wyłącznie OD WAS!

“Zespół 4dziki to przebojowa grupa muzyczna, która zdobyła już serca wielu fanów. Ich unikalny styl łączący rock, punk i dobry humor zapewnia szalone doznania muzyczne dla każdego słuchacza.Ich koncerty, to prawdziwe, dzikie show!” – Punky Rocker

Po wielu latach starań wchodzimy w nowy etap – wydajemy pierwszą płytę. Chcemy, abyś mógł być częścią tej przygody! To świetna okazja, żebyś zobaczył, jak to robimy “od kuchni”.

Co w tym wyjątkowego? Jesteśmy bandą marzycieli, którzy kochają grać. Zagraliśmy w 2022 wiele dużych i małych festiwali i koncertów. Przybiliśmy z Wami setki "piątek", zrobiliśmy masę grzecznych i dzikich zdjęć. Mamy wielkie plany, ale… nie mamy za sobą wielkich wytwórni, ani milionowych budżetów, ani nawet managera! Czy, wobec tego, uda się nam wypłynąć na szersze wody?

Wszystko w Twoich rękach! Niech się zacznie 4dziki szoł!

Wspierając 4dziki pomagasz Fundacji Dobroczynności

Wymień mazaka na świniaka to stworzona przez nas akcja, która ma na celu pomóc dzieciom z domu dziecka - więcej możesz zobaczyć tutaj

Każdy sprzedany egzemplarz naszej EPki funduje jeden zeszyt. Nabywając EPkę przekazujesz 1 zeszyt dla Fundacji Dobroczynności. Tu michał opowiada dlaczego - zobacz na Youtube

Dzięki Waszemu wsparciu podczas koncertów na rzecz fundacji trafiło dobre 4 worki z akcesoriami!

Dzielimy się zyskami ze sprzedaży dlatego, że uważamy to za ważne, chcemy i możemy to robić.

wymień mazaka na świniaka

Zawartość EPki

1111

Epk nagrana jest jak jedna opowieść, która stopniowo przeprowadza słuchacza przez najważniejsze .....

Utwór

1

PIJ BROWARA

Tekst przedstawia radosne podejście do życia, sugerując, aby cieszyć się każdą chwilą. Podmiot liryczny zachęca do cieszenia się życiem, zamiast siedzenia w domu i robienia niczego, oraz sugeruje, aby wychodzić i cieszyć się czasem z przyjaciółmi, zwłaszcza poprzez picie browara, palenie cygar i chwytanie życia "tak jak my"

Utwór

2

SMERFY

Tekst piosenki sugeruje, że świat cybernetyczny jest atrakcyjny, ale może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie psychiczne i umysł. Podmiot liryczny ukazuje, jak używanie mediów społecznościowych i smartfonów może prowadzić do uzależnienia, braku kontaktu z rzeczywistością i trudności w komunikacji. W utworze też przytacza jak to człowiek pochodzący z cyber świata ma problemy z odnalezieniem się w rzeczywistym świecie i jakie to ma konsekwencje.

Utwór

3

PANDEMIAN

Piosenka opowiada o braku różnic między kulturami, które są tylko maskami, i braku indywidualności. Ludzie są zmuszeni do dostosowywania się do wytycznych i konformizmu, czego efektem jest brak wolności i brak możliwości rozwoju. Refren sugeruje, że nie ma już znaczenia, co się stanie, ponieważ już jest za późno na zmiany.

DOBRA ENERGIA, POZYTYWNE WIBRACJE, SUPER ZABAWA

Historia EPki

1111

EPka skupia się na krytyce świata cybernetycznego oraz jego negatywnym wpływie na ludzi.

W pierwszym utworze przedstawiamy radosne podejście do życia, sugerując, aby cieszyć się każdą chwilą. Zachęcamy do cieszenia się życiem, zamiast siedzenia w domu. 

W drugim utworze krytykujemy brak emocji w komunikacji za pośrednictwem mediów społecznościowych, a także brak autentyczności w świecie online. Prosimy  dzieci, aby nie podłączały się do "cyber świata", ponieważ to on robi z mózgu "niezłe zwłoki".

W trzeciej piosence natiomiast przedstawia świat, w którym ludzie są zmuszeni do dostosowywania się do wymogów i norm, które narzuca im społeczeństwo, co prowadzi do braku indywidualności.

Wszystkie teksty przedstawiają krytyczny obraz cyberprzestrzeni, zachęcając do zachowania ostrożności i uważności w korzystaniu z niej. Cała EP jest krytyką przemijającego świata, w którym trzeba dostosowywać się do innych, przez co tracimy własną tożsamość. Przestrzegamy przed negatywnym wpływem tego świata i zachęca do zachowania indywidualności. Bądźmy "tu i teraz" korzystajmy z realnego życia!

Ku Chwale Dziczyzny

Autor grafiki/okładki

Aqualoopa / Igor Cholda

Jest ilustratorem, projektantem, malarzem i animatorem mieszkającym w Warszawie. Samodzielnie dział od 2008 roku. Jego klientami są firmy, organizacje i małe biznesy w Polsce i na świecie. Klientami są Levis’, Facebook, Opel, Ikea, Absolut, Grolsch, Noble Bank.

aqualoopa.com

aqualoopa painting1

KUPUJĄC OD NAS EPKĘ WIESZ, ŻE WSPIERASZ DOBRĄ ZABAWĘ! 🙂

Digipack Mockup 4

TYLKO EPka – 35 Zł

 

Podstawowy pakiet to EP „Ku Chwale Dziczyzny” w formie digipack:

  • EP„Ku Chwale Dziczyzny” z autografami.
  • Specjalną pocztówkę również z autografami
  • Wszystkie EP zakupione będą numerowane!

 

+ 15-17 zł wysyłka kurierem lub Paczkomaty

pakiet

PAKIET – 100 Zł

 

Paiet VIP – czyli wszystko czego #dzikusy potrzebują:

  • EP„Ku Chwale Dziczyzny” 3 utwory z autografami.
  • Specjalną pocztówkę również z autografami
  • T-Shirt – daj sie zauważyć!
  • Magnes na lodówkę – kochane Panie to na prawę rewelacyjny magnes

 

+ 15-17 zł wysyłka kurierem lub Paczkomaty

tshirt

T-SHIRT– 70 ZŁ

T-SHIRT – czyli wszystko czego #dzikusy potrzebują:

Dziki są przedstawione w agresywnych pozach i wydają się być buntownikami. Na tyle koszulki znajduje się grafa przedstawiająca dupę dzika. Jest to zabawny i nietypowy motyw, który przyciąga uwagę. Całość jest bardzo oryginalna! Koszulka ta jest odpowiednia dla osób, które lubią nietypowe motywy i chcą się wyróżniać z tłumu.

  • T-Shirt – daj sie zauważyć!

 

+ 15-17 zł wysyłka kurierem lub Paczkomaty

magnes

MAGNES– 5 ZŁ

 

Drogie Panie! Jest to oryginalny dodatek do kuchni, który przyciąga uwagę swoim wyglądem. Na magnesie znajdują się 4dziki, stylizowane na punkowe stworki, które wyglądają bardzo dynamicznie i zabawnie.  Jest to ciekawa ozdoba, która ożywi każdą kuchnię.

 

  • Dla Pań – na lodówkę
  • Dla Panów – na samochód by zakryć rdzę 

+ 15-17 zł wysyłka kurierem lub Paczkomaty

DLA MEDIÓW

Reprezentujesz media, jesteś blogerem lub podcasterem? Chcesz uzyskać dodatkowe informacje o EP „Ku Chwale Dziczyzny”, przeprowadzić wywiad z 4dziki lub dowiedzieć się więcej o procesie samodzielnego wydawania EP? Skontaktuj się z Nami pod adresem 4dziki@gmail.com

O ZESPOLE

1111

Jesteśmy zespołem, który zachwyca swoimi dynamicznymi i pełnymi energii koncertami. Grając punkrocka, dajemy publiczności pozytywne wibracje, a nasze dziki show zawsze pozostawia widzów z uśmiechem na twarzy.

Podczas koncertów nie boimy się eksperymentować z różnymi formami artystycznymi. Używamy pirotechniki, zadymiarek i różnych świateł, co dodaje jeszcze więcej emocji i niepowtarzalności naszym występom. Nie zapominamy również o publiczności, często rzucamy w nią balony, co dodaje jeszcze więcej radości i uśmiechu na twarzach widzów.

Zawsze dajemy z siebie wszystko podczas koncertów a tozapewnia publiczności niezapomniane wrażenia. Jeśli chcesz poczuć się jak na dzikim show i dobrze się bawić, to koniecznie musisz nas zobaczyć na żywo!

 

✅Dziękujemy za wspólne sceny:
Farben Lehre, Pull The Wire, Kobranocka, Transgresja, Lej Mi Pół, De Łindows, 4 Szmery, Zenek Kupatasa, Leniwiec (official), GutekOfficial, The_Bill, Hanz Bonanza, Ga-Ga Zielone Żabki, i wielu wielu innym, z którymi mieliśmy okazję dzielić sceną i backstage
✅Zagrane festiwale:
ZEW się budzi Festiwal i Radio OdzewBangarang FestivalCzochraj Bobra Fest
KU Pamięci RYŚKA RiedlaFestiwal Zespołów Muzyki Alternatywnej Tarnogranie

 

Mam nadzieję, że daliśmy Ci namiastkę obcowania z EPką i pomoże w podjęciu decyzji o ewentualnym zakupie i wsparciu Nas w naszej i Waszej dzikiej przygodzie!

 

20230114 1755440 1
20230114 203530138 iOS

FAQ

1111

Kiedy dostanę płytę?

Płyty i koszulki zaczniemy wyłać po 12.02.2023r.

Mieszkam poza Polską. Czy wyślesz mi EPkę na adres zagraniczny?

OCZYWIŚĆIE. Tylko opłata będzie wieksza