Zaznacz stronę

REKOMENDACJE

Barbara B.

Dyrektor Zew Się Budzi Festiwal

browser

Strona festiwalu

Wejdź na stronę www i przekonaj się jaki to festiwal.

Zew się budzi

Spotkamy się w dniach 24-27 czerwca 2022 w Cisnej, w sercu wciąż dzikich Bieszczad. Energia i legenda tych gór po raz trzeci połączy pasjonatów muzyki, natury i podróży!

Zgodnie z tradycją festiwal ZEW się budzi rozpocznie się koncertem o świcie 25 czerwca – otwierające gitarowe riffy zabrzmią na scenie razem z pierwszymi promieniami słońca wschodzącymi nad górami.

Pomysł na festiwal ZEW się budzi powstał z pasji ludzi tworzących na co dzień markę ZEW for men, którzy łącząc miłość do natury, przygody i muzyki, zorganizowali w 2018 pierwszą edycję wydarzenia w Lesku, a w 2019 drugą edycję już w Cisnej, w otoczeniu gór, lasów i potoków.

Zapraszamy na festiwal ZEW się budzi, czyli ponad trzy dni muzyki i przygody w sercu dzikich Bieszczad.

Zacier

Organizator Zaciralia

browser

Strona festiwalu

Wejdź na stronę www i przekonaj się jaki to festiwal.

Zacieralia 2023

Zapraszamy na kolejną edycję Festiwalu Twórczości Nieograniczonej Zacieralia! Już po raz 16 spotkamy się w klubie Progresja aby przeżyć 2 dni zabawy przy dźwiękach najbardziej alternatywnych i zaskakujących projektów muzycznych. 13 i 14 stycznia zagrają między innymi Blenders, Transgresja, Ztvörki El Dupa Kolektyw, TPN 25, Chałtcore, Pull The Wire, Zacier… i sami nie pamiętamy kto tam jeszcze. Spójrzcie na plakat!

Marcin Piotrowski dyrektor Cieszfanów Festiwal

Marcin Piotrowski

Dyrektor CieszFanów Festiwal

download

Pobierz rekomendacje w PDF

Zobacz napisał o nas Marcin po naszym koncercie.

browser

Strona festiwalu

Wejdź na stronę www i przekonaj się jaki to festiwal.

Ciesz Fanów Festiwal

Wydarzenie idealne dla fanów plenerowych koncertów ceniących sobie kameralność i przyjacielską atmosferę. Niezapomniane występy czołówki polskiego rocka, przegląd zespołów, zabawa nad kąpieliskiem i całonocne imprezy na polu namiotowym, tworzą unikalny klimat, i co roku przyciągają tysiące uczestników. Ponadto festiwal obfituje w wydarzenia towarzyszące organizowane przez niezastąpione City NGO. Spotkania z ciekawymi ludźmi, rockoteki, wystawy fotograficzne, warsztaty muzyczne i turnieje sportowe oraz spotkania z artystami – to wszystko znajdziecie w Cieszanowie!

Łukasz Wojtowiak prezes Bangarang Festiwal

Łukasz Wojtkowiak

Prezes Bangarang Festiwal organizator koncertu “Punki grają dla Zuzi”

download

Pobierz rekomendacje w PDF

Zobacz napisał o nas Łukasz po koncercie Punki grają dla Zuzi

Punki grają dla Zuzi

Ludzie o szlachetnym sercu oraz Dżentelmeni Metalu zapraszają wszystkich punków i nie tylko do pomagania! Już 12 lutego spotykamy się w Hutniku i gramy razem dla Zuzi, chorej na SMA typu 2.
Przy akompaniamencie The Kishones, N.O.G, Uliczny Opryszek, 4dziki oraz Ga-Ga Zielone Żabki będziemy licytować przeróżne fanty oraz będziemy zbierać kasę na leczenie – link do wydarzenia.