IMG 9474

Dołącz do grona #DZIKUSÓW, wspomóż zespół 4dziki i zdobądź niedostępny album!

1) Wspomóż 4dziki zapisując się na listę fanów. Bez Was nie ma nas!

2) Otrzymasz dostęp do niedostępnych materiałów, promocji przedpremierowych, konkursów, darmowych prezentów, a nawet dzikich imprez.

3) Dołączając będziesz częścią ekscytującej przygody – razem wydamy nowy album, a Ty zobaczysz wszystko “od kuchni”!

2022 r. = ZAGRANE 23 KONCERTY, 3 FESTIWALE +4000 ZADOWOLONYCH #DZIKUSÓW!

DZIKA MISJA

1111

“Zespół 4dziki to przebojowa grupa muzyczna, która zdobyła już serca wielu fanów. Ich unikalny styl łączący rock, punk i dobry humor zapewnia szalone doznania muzyczne dla każdego słuchacza.Ich koncerty, to prawdziwe, dzikie show!” – Punky RockerPo wielu latach starań wchodzimy w nowy etap – wydajemy pierwszą płytę. Chcemy, abyś mógł być częścią tej przygody! To świetna okazja, żebyś zobaczył, jak to robimy “od kuchni”.

Jesteśmy bandą marzycieli, którzy kochają grać. Zagraliśmy w 2022 wiele dużych i małych festiwali. Mamy wielkie plany, ale… nie mamy za sobą wielkich wytwórni, ani milionowych budżetów, ani nawet managera! Czy, wobec tego, uda się nam wypłynąć na szersze wody? Wszystko w Twoich rękach!

Już teraz zapisz się na listę #DZIKUSÓW i bądź pierwszym, który usłyszy najnowszy album. Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami o zespole i nie przegap żadnego ważnego wydarzenia. Bądź częścią tej ekscytującej podróży z 4dzikami.

Zapisując się na listę otrzymasz również dostęp do specjalnych ofert i promocji przedpremierowych, a także pierwszeństwo przed innymi fanami, jeśli chodzi o zakup biletów na koncerty zespołu – tzw. “4dziki Show”.

Nie czekaj, zapisz się już teraz i przygotuj się na niezapomnianą, imprezową przygodę z zespołem 4dziki!

Wspierając 4dziki pomagasz Fundacji Dobroczynności

Wymień mazaka na świniaka to stworzona przez nas akcja, która ma na celu pomóc dzieciom z domu dziecka – więcej możesz zobaczyć tutaj.

Każdy sprzedany egzemplarz naszej EPki funduje jeden zeszyt. Nabywając EPkę przekazujesz 2 zł w postaci zeszytu dla Fundacji Dobroczynności. Tu Michał opowiada dlaczego – zobacz na Youtube.

Dzięki Waszemu wsparciu podczas koncertów na rzecz fundacji przekazaliśmy cztery wielkie worki z akcesoriami!

Dzielimy się przychodami ze sprzedaży dlatego, że uważamy to za ważne, chcemy i możemy to robić.

wymień mazaka na świniaka

DOBRA ENERGIA, POZYTYWNE WIBRACJE, SUPER ZABAWA

DOŁĄCZ DO NAS

1111
20230114 1755440 1

ZAPISZ SIĘ, a gdy ruszymy w naszą wspólną przygodę, damy Ci niezwłocznie znać.